Jedinečná poloha v blízkosti meniaceho sa Trnavského mýta, v priamom susedstve Strediska kultúry Vajnorská, predurčuje tento projekt pre každého, kto hľadá bývanie v príjemnej stabilizovanej lokalite, popritom s benefitmi mestského bývania s kompletnou občianskou vybavenosťou a dostupnosťou všetkého dôležitého.

Prekvapivá metamorfóza

Branislav Habán zo Sympatia Group vysvetľuje: „Vajnorská 21 je ďalším z developerských projektov Sympatia Group. Aj tentoraz sme na projekte spolupracovali s výbornými architektmi s dôrazom na detail, kvalitu a úžitkovú hodnotu. Chceme, aby prostredie, kde žijeme a pracujeme, nielen dobre vyzeralo, ale aj plnilo svoju funkciu a reagovalo na potreby okolia.“

Po rekonštrukcii vzniknú v objekte obchodné a kancelárske priestory, 22 ateliérov, 22 bytov a 11 apartmánov a zatraktívnia sa aj priestory pred Strediskom kultúry Vajnorská.

Skvelé miesto pre bývanie

Lukratívna poloha projektu je spájaná hlavne so športom a aktívnym životným štýlom. Prebiehajúca revitalizácia tejto lokality prináša množstvo verejných plôch spestrujúcich život. Okrem obchodných centier Central a Polus City Center s 8 kinosálami, sú v pešej dostupnosti známe športoviská, ktoré slúžia nielen pre športové kluby a reprezentáciu, ale sú aj dejiskom mnohých koncertov a kultúrnych predstavení.

Jedinečnosť lokality podčiarkujú 3 veľké parky pre aktívnych ľudí aj rodičov s deťmi. Tri polikliniky, polícia, jasle, školy, škôlky, obchody, reštaurácie a kaviarne sú len špičkou ľadovca dokonale vybudovanej infraštruktúry.

Netradičný projekt zvýši atraktivitu Nového Mesta v Bratislave

Poteší aj náročnejších

Charakteristickým prvkom projektu sú francúzske okná. Rozjasnia interiéry a jedinečnú atmosféru v nich podporí aj nadštandardná výška stropov 2,80 m v prevažnej väčšine bytov. Samozrejmosťou je podlahové vykurovanie v obytných miestnostiach, príprava na klimatizáciu, nadštandardná sanita a k tomu všetkému developer naplánoval viac ako 700 m2 zelených striech.

Štvorpodlažný parkovací dom disponuje dvoma autovýťahmi a k dispozícii bude aj nabíjacia stanica pre elektromobily.

Dokončenie projektu je plánované na 1. štvrťrok 2020. Viac informácií nájdete na www.vajnorska21.sk.