Aktuálne prebieha kolaudácia domu. „Rozhodnutie začať predaj až po dokončení stavby bolo zo strany developera okrem iného motivované aj tým, aby mal klient možnosť vidieť a zažiť skutočný priestor možného budúceho bývania, zároveň, aby vedel oceniť finálnu kvalitu prác a v neposlednom rade klient kupuje dokončený plnohodnotný produkt pripravený na užívanie,“ vysvetľuje Marek Borovský zo spoločnosti Grunt.

Bytový dom na rohu Koceľovej a Bazovej ulice má osem nadzemných podlaží s 32 bytmi. Všetky majú rovnaké balkóny, ktorých žlté vzorované oceľové zábradlia sú charakteristickým prvkom architektúry novostavby.

Netradične čakali až na dokončenie: bytovka na Koceľovej spúšťa predaj

Bytový dom Koceľova Zdroj: Grunt

Ôsme podlažie je ustúpené a poskytuje bytom terasy, nad ním je ešte čiastočné technické podlažie s plynovou kotolňou. Väčšiu časť prízemia tvorí kryté vonkajšie parkovanie, v podnoži je vchod a priestory na odkladanie bicyklov a kočíkov. Dom je od ulice oddelený múrom so záhradnou výsadbou.

V ponuke sú najmä dvojizbové byty, ktorých je 24, s výmerami od necelých 55 do takmer 60 štvorcových metrov. Dopĺňa ich šesť trojizbových bytov s plochou 83 m2, jeden štvorizbový a jeden päťizbový byt s výmerami 91 a 115 m2. Byty sa predávajú ako holobyty.

Parkovanie je zabezpečené 41 parkovacími miestami. Z toho 28 je na podzemnom podlaží, kde sú aj murované pivničné kobky s plochou od troch do 13 m2. Ďalšie skladové priestory sú aj na bytových poschodiach.

Ceny bytov sa pohybujú od 168-tisíc 

Predplaťte si TREND za najvýhodnejšiu cenu už od 1 € / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Prémiový prístup na weby Mediálne, TRENDreality a ENJOY
  • Menej reklamy na TREND.sk
Objednať predplatné

Máte už predplatné? Prihláste sa