Po kolaudácii inžinierskych sietí a komunikácií v obytnej zóne Mladé Čunovo je v kolaudačnom konaní aj prvá rezidenčná časť projektu. Konkrétne ide o štyri domy v radovej zástavbe.

Cena jedného z nich je 188-tisíc eur. Úžitková plocha je na úrovni 135 štvorcových metrov a pozemok má 315 m2. Krajné pozemky radovej zástavby sú väčšie a disponujú plochou 472 m2.

„Radové rodinné domy ponúkame v štádiu holodomu alebo so základným štandardom, ktorý realizujeme až po dohode s klientom,“ informuje Ľubica Husárová, projektová manažérka spoločnosti Mladé Čunovo, s.r.o.

Základný štandard vnútorného vybavenia sa pohybuje v cenovej hladine 14-tisíc eur vrátane DPH. Súčasťou každého domu je predzáhradka a malá záhrada. Nová obytná štvrť Mladé Čunovo má na celkovej ploche približne 10,7 hektára.

Mladé Čunovo kolauduje prvé domy

Projekt celkovo ponúka 130 stavebných pozemkov s kompletnými inžinierskymi sieťami pre rodinné domy. Z toho 24 pozemkov je určených pre radovú zástavbu, 105 pre samostatné domy a jeden pre občiansku vybavenosť. V pláne je vybudovanie Centra detí a mládeže.

Zvyšnú časť zóny by mali tvoriť takzvané susedské záhrady určené pre relax. Developer chce pre nich vyčleniť 1 422 m2. Majiteľom domov bude slúžiť 61 parkovacích miest.

Foto - Mladé Čunovo