Bytový projekt vyrastá v lokalite, v ktorej aktuálne prebieha čulý stavebný ruch a miestnym je známa pod meno Miloslava. Developer naplánoval výstavbu dvoch bytových domov, ktoré majú tri nadzemné a jedno ustúpené nadzemné podlažie.   

Najmä dvojizbáky

Celkovo ponúkne projekt 73 bytových jednotiek. Až 56 z nich sú dvojizbové byty. Ponuku dopĺňa dvanásť jednoizbových a päť trojizbových bytov. Ceny za štvorcový meter sa pohybujú v rozmedzí od 1 427 do 1 598 eur.

Developer chce lákať najmä cenami, ktoré sa odvíjajú od menších rozmerov. Napríklad jednoizbový byt s rozlohou 29,1 štvorcového metra stojí 46 500 eur. Dvojizbový byt (33,8 štvorcového metra) začína na sume 54-tisíc eur. Pri včasnej rezervácii ponúka predajca parkovacie miesto v cene bytu.

Miloslavov sa opäť  nafúkne, projekt Anna park prinesie 73 bytov

Anna Park Zdroj: Zet Integra

Kým byty na prízemí majú predzáhradku, na najvyššom podlaží terasu. Súčasťou projektu je aj hektárový park. Investor pritom hovorí, že v budúcnosti chce pri projekte vybudovať zastávku pre autobusy Slovak Lines.

Dynamický rast

Developer aktuálne začal s výstavbou prvého bytového domu, stavebné práce na ďalšom by sa mali začať v máji budúceho roka. Prvý dom by mal byť kolaudovaný koncom budúceho roka, druhý v septembri 2019. Za projektom stojí spoločnosť Zet Integra. Doteraz nebola mediálne spájaná so žiadnym developerským projektom.  

Podľa oficiálnych štatistík má obec okolo 3 100 obyvateľov, neoficiálne je toto číslo oveľa vyššie. Množstvo obyvateľov totiž nemá prihlásený trvalý pobyt. Obec sa má podľa nového územného plánu zväčšiť asi trojnásobne.

Zmena územného plánu počíta až s osemtisíc obyvateľmi. „Kto má pole, chce ho zaradiť do územného plánu, zmeniť ho na stavebné pozemky. Pre každého sú to peniaze. Veľa ľudí nebolo majetných, no zdedili pozemky po predkoch a toto bola a aj je príležitosť získať peniaze,“ uviedol pred rokom v rozhovore pre TREND starosta Miloslavova Milan Baďanský.