Projekt Lindenbach od developerskej firmy PB Kredit, s.r.o. v malokarpatskej obci Limbach má pokračovanie. Spoločnosť spustila predaj ďalších takmer 80 pozemkov, tentokrát na začiatku obce neďaleko cesty smerom na Grinavu.

Na úvod si prípadný záujemca môže štvorcový meter parcely kúpiť za 125 eur vrátane DPH. Neskôr pôjde cena vyššie. V ponuke sú podľa oficiálnej webovej stránky pozemky s výmerou od 900 až do 3 900 m2. Celkovo ich je k dispozícii 78.

Na jeseň sa chystá developer začať s výstavbou sietí a komunikácií. Práce by mali byť hotové do konca roka. Firma predáva len parcely, samotná stavba rodinného domu je na každom vlastníkovi.

Lindenbach odštartoval druhú etapu

Spoločnosť už má za sebou prvú fázu projektu, v rámci ktorej ponúkala pozemky v strede obce. S predajom začala ešte v lete 2008, teda tesne pred prepuknutím krízy. Štvorcový meter vychádzal ešte v starej mene na 5 200 korún, teda necelých 173 eur. Aktuálne developer dopredáva posledné parcely za 165 eur za štvorec. Voľných je podľa informácií TRENDreality.sk päť pozemkov.

Lindenbach odštartoval druhú etapu

Neďaleko Lindenbachu s poradovým číslom dva sa chystá aj ďalší projekt s názvom Mlynské Pole. Ten je zatiaľ v úvodnej fáze, čaká na zelenú od úradov, ktoré posudzujú dopady na životné prostredie. Plánovaná obytná štvrť za ostatné roky narástla. Pôvodne sa v lokalite pripravovala výstavba zhruba dvoch desiatok rodinných domov, teraz je nakreslený dvojnásobok.

Zobraziť Lindenbach 2 na väčšej mape

Foto – PB Kredit