Do predaja sa zatiaľ dostalo 47 bytov v prvom dome. Tri štvrtiny sú dvojizbové s výmerami 48 až 56 štvorcových metrov a cenami od 59-tisíc do vyše 77-tisíc eur s daňou v štandarde. Trojizbáky majú zhodné výmery vyše 65 štvorcov a ceny sa pohybujú od 80-tisíc do vyše 83-tisíc eur.

Jednoizbáky s výmerami okolo 35 m2 stoja od 44- do 46-tisíc. Okrem najmenších majú všetky byty balkóny. Ceny za štvorcový meter sa pohybujú od 1 200 do 1 300 eur s daňou.

Parkovacie miesta pri dome stoja štyristisíc eur. Kryté miesta pod domom na úrovni prízemia sa predávajú za päťtisíc. O tisícku drahšie vyjde kúpa dvoch miest za sebou, čo znamená, že druhé je prístupné len cez predné státie.

Celkovo má v druhej fáze vzniknúť 24 jednoizbových, 90 dvojizbových, 13 trojizbových bytov a 204 parkovacích miest. Dve bytovky budú mať osem podlaží, z toho dve vrchné ustúpené, a bude v nich po 47 bytov. Tretí objekt je o dve podlažia nižší a prinesie 33 bytov. Investor počíta s celkovými nákladmi vo výške 12 miliónov eur.

Firmy okolo spoločnosti Titus Slovakia majú okrem prvej etapy na Klimkovičovej ulici na konte dokončené bytové projekty Girbeš a Borovicový háj v Košiciach a Železná studienka v Bratislave. Spolu v nich predali vyše štyristo bytov.