Kým iní o dobrej adrese iba hovoria, my ju máme

Pri rozhodovaní o novom bývaní sa stáva lokalita stále dôležitejším kritériom. Každý z nás sa musí denne dopraviť do práce a svoje deti do škôlky, školy, či na rôzne mimoškolské aktivity. Cestovanie, či skôr postávanie v kolónach, nám ukrajuje z každého dňa vzácny čas.

Preto je výhodné zvoliť si lokalitu, v ktorej nájdete všetko dôležité v pešej dostupnosti. Chcete mať na výber niekoľko ihrísk alebo športovísk pri dome? Alebo si večer odskočiť do susedného strediska kultúry? Prebehnúť do základnej školy cez priľahlú ulicu stihnete aj za pár minút pred vyučovaním. Všetky tieto benefity prináša projekt Vajnorská 21.

Nové zážitky na známej adrese

Mnohí rodáci sa po čase radi vracajú na miesta, kde trávili svoje detstvo. Niet sa čomu čudovať, veď tieto miesta majú čo ponúknuť všetkým generáciám. Projekt Vajnorská 21 v bratislavskom Novom Meste to potvrdzuje do bodky. Sympatia Group pretvára pôvodnú budovu na moderný mestský dom vhodný nielen pre mladých ľudí, ale aj pre rodiny hľadajúce miesto, ktoré splní náročné požiadavky všetkých vekových kategórií. Náročnejších záujemcov iste osloví ponuka mezonetov na najvyšších poschodiach s rozľahlými terasami a atraktívnym výhľadom na Kolibu, dominanty mesta a vinohrady.

Komfortné bývanie v centre diania

Ak ide o dobrú adresu, netreba dlho váhať

Využite ponuku posledných dvoj- a trojizbových bytov a väčších mezonetov. Branislav Habán zo Sympatia Group pripomína: „Klientom v mezonetoch sme ponechali voľnosť pri výbere dispozičného riešenia a voľbe umiestnenia dennej a nočnej časti mezonetu. Klient sa môže rozhodnúť, ako rozmiestniť priečky, môže využiť možnosť voľby nadštandardného vybavenia alebo si môže pretvoriť holopriestor podľa svojich špecifických želaní a snov.“

Dokončenie projektu je plánované na 1. štvrťrok 2020. Viac informácií nájdete na www.vajnorska21.sk.