Svoj prvý projekt predstavila spoločnosť Vista Real, s.r.o. v roku 2007 v pezinskej lokalite zvanej Muškát. Bytový dom s názvom Paegas na Silvánovej ulici bol postavený so 47 bytmi.

Po ňom predstavila spoločnosť v susedstve lokalizovaný svoj druhý počin, projekt Silvánium. V prvej etape, blokoch A a B realizuje výstavbu 56 bytov, ktorých dokončenie plánuje v júli tohto roku.

Koncom minulého roka bol podľa investora najväčší záujem o 3-izbové byty vo výmere od 75 do 79 štvorcových metrov. Priemerná cena bytových jednotiek je na úrovni 1 520 eur za štvorec vrátane DPH.

Ponuka bytov je v štandarde. Najlacnejší jednoizbák stojí takmer 47-tisíc eur. Cena štvorizbových bytov je vyše 143-tisíc eur. „Ku koncu apríla 2011 sme mali voľných ešte 32 jednotiek,“ aktualizuje Zuzana Kulifajová z Vista Real.

Karpatský projekt od Vista Real

Okrem bývania budú v blokoch A a B umiestnené dva obchodné priestory a 94 miest pre podzemné a vonkajšie parkovanie. Po nich by mala nasledovať výstavba blokov v označení C až F. Zrealizované by mali byť v pokračovaní Silvánovej ulice. Dátum prvého výkopu tejto etapy investor zatiaľ neurčil.

Vizualizácia a foto – Vista Real