Rande s realitou - menu:

Stavebné riešenia boli opäť premyslené do detailov s dôrazom na variabilitu dispozičného riešenia bytov, pričom alternatívy riešenia ponúkal investor priamo pri predaji. V našich zemepisných šírkach sa to ešte stále považuje za nadštandardnú službu pre klientov.

Hájpark II nadviazal na úspešnú prvú etapu

Hájpark II - pohľad na obytný súbor - sever Zdroj: Armatrade GRP, s.r.o.

Vďaka tomu môžete mať napríklad priestranný trojizbový byt alebo 3,5-izbový byt, prípadne úspornejší štvorizbový byt. Všetky alternatívy sa pritom zmestia do toho istého pôdorysu s vhodne riešenými inštalačnými jadrami tak, aby nedochádzalo k rušivým hlukovým efektom.

V porovnaní s prvou etapou sa Hájpark II budoval úplne inak. Pod celým komplexom sa nachádza podzemné podlažie, v ktorom sú umiestnené podzemné parkovacie miesta a pivnice. Nad terénom sa nachádzajú obytné budovy umiestnené v tvare U. Uprostred nich sa nachádza átrium so zeleňou, lavičkami, komunitné priestory, spoločenský pavilón a predzáhradky k bytom na prvom nadzemnom podlaží.

Hájpark II nadviazal na úspešnú prvú etapu

Hajpark II_pohľad do átria Zdroj: Armatrade GRP, s.r.o.

Architektúra

Hájpark II pozostáva z deviatich komunikačných jadier s výťahom a schodiskami. Architektonicky sú usporiadané do rôznych výšok, čím vznikajú zaujímavé pohľady na okolitú zeleň aj z nižších podlaží.

Hájpark II nadviazal na úspešnú prvú etapu

Hájpark II - rôzna výška objektov Zdroj: Armatrade GRP, s.r.o.

Hájpark II nadviazal na úspešnú prvú etapu

Hájpark II - rôzna výška objektov Zdroj: Armatrade GRP, s.r.o.

Pozitívne hodnotíme zriadenie viacerých vchodov do objektov. Vzniká tak naozaj bývanie, kde sa susedia navzájom poznajú, pretože na jednom poschodí sa nachádzajú dva až tri byty. Jednoducho tu nenájdete dlhočizné chodby s množstvom bytov. Pridanú hodnotu pridáva aj osvetlenie všetkých komunikačných priestorov prirodzeným osvetlením cez okná.

Hájpark II nadviazal na úspešnú prvú etapu

Hájpark II - vchod do domu Zdroj: Armatrade GRP, s.r.o.

V prízemnej časti objektu sa nachádzajú komerčné priestory. Prevádzkovať ich budú v komplexe bývajúci majitelia. Prevádzku tu bude mať kaviareň, ktorá bude prepojená s bezobalovým obchodíkom. Zároveň z kaviarne budú mať návštevníci dohľad na hrajúce sa deti na detskom ihrisku. K dispozícii bude ešte kaderníctvo a projekčná kancelária.

Hájpark II nadviazal na úspešnú prvú etapu

Hájpark II - nebytové priestory na prízemí Zdroj: Armatrade GRP, s.r.o.

Ostatné dve krídla komplexu majú na prízemí byty s predzáhradkami 

Predplaťte si TREND za najvýhodnejšiu cenu už od 1 € / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Prémiový prístup na weby Mediálne, TRENDreality a ENJOY
  • Menej reklamy na TREND.sk
Objednať predplatné

Máte už predplatné? Prihláste sa