Nehnuteľnosť s rozlohou takmer 280 štvorcových metrov, ktorú kúpil ešte spolu s bývalou manželkou pred piatimi rokmi, sa nachádza 15 kilometrov od centra amerického veľkomesta v časti Brentwood.

V roku 2014 za dom zaplatil 3,69 milióna dolárov, teraz ho na základe inzerátu predáva za necelých 4,5 milióna dolárov.

Realitka ho propaguje ako elegantnú a presvetlenú nehnuteľnosť so štyrmi spálňami, tromi kúpeľňami, veľkou terasou, bazénom so slanou vodou, s nádherným výhľadom na oceán, kaňon aj mesto.

Rovnako vychvaľuje kuchyňu a použité materiály, ktoré charakterizuje ako moderné a špičkové. Portál Forbes píše o futuristickom vzhľade a dizajne, ktorý čiastočne pripomína vesmírnu loď.

Hlavná spálňa s masívnym šatníkom je na druhom poschodí na slnečnej strane. Rozľahlá kuchyňa s veľkým priestorom na odkladanie sa otvára priamo do obývacej izby.

Vnútorné okná siahajú od podlahy až po strop, vďaka čomu izby osvetľuje prirodzené svetlo. Celý pozemok sa nachádza blízko ulici, súkromie však zabezpečujú veľké živé ploty.

Rezidencia je vybavená elektricky ovládanými závesmi, bezpečnostným systémom, ozvučením aj svetlom, nechýba tiež dvojzónová klimatizácia.