Slovensko poskytuje mnoho zaujímavých lokalít vhodných na výstavbu bytov a apartmánov a nemusia to byť len hory s chatami v blízkosti populárnych lyžiarskych stredísk.

Pre develepov sú podnetné aj územia v blízkosti riek a kúpeľných miest. TREND pred časom informoval o výstavbe projektu na strednom Slovensku Lesopark Sliač Hájniky. Lokalita sa nachádza na hranici obce Kováčová v okrese Zvolen, známej svojimi kúpeľnými tradíciami.

Záujem majú aj Košičania

Pokračovaním tejto línie je výstavba rezidenčného projektu Pínia s 38 apartmánmi medzi riekou Váh a tokom Rimplerovej važiny v blízkosti okresného mesta Piešťany s takmer 30-tisíc obyvateľmi. Objekt majú strážiť kamery, má mať bezbariérový prístup, kryté parkovanie a prípravu pre elektrické nabíjanie vozidiel.

Developera s názvom e.VII z Bratislavy zaujala lokalita, ktorá je na hranici chránenej krajinnej oblasti Sĺňava s možnosťami rôznych druhov vodných športov. Veľký potenciál podľa neho majú Piešťany s výbornou polohou a veľmi známymi kúpeľmi, ktoré sú stále atraktívne z hľadiska cestovného ruchu.

Predplaťte si TREND za najvýhodnejšiu cenu už od 1 € / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Prémiový prístup na weby Mediálne, TRENDreality a ENJOY
  • Menej reklamy na TREND.sk
Objednať predplatné

Máte už predplatné? Prihláste sa